KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Rotogravyr (dds) 5111044
nr 511 1044
Rotogravyr (dds)
Wilhelm Kåge, signerad Kåge 42, 26 x 18cm (42 x 32 cm
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2008
kl 16:51:53
22/2 17:26:13
300 kr
25/2 09:26:18